BigBlueButton

BigBlueButton je aplikace pro online spolupráci

Současná Coronavirová krize nutí firmy a jejich zaměstnance pracovat remote v režimu home office. Taková spolupráce je ale problém, pokud k tomu nemáte vhodné nástroje. Jedním z těch nedoceněných je BigBlueButton.

Připravili jsme pro Vás sdílenou instalaci, kde si můžete tuto službu zdarma a okamžitě vyzkoušet. Najdete ji zde: https://adriana.4smart.cz

Online konference neboli webinář

BigBlueButton je aplikace, resp. služba, která je jako šitá na míru současné krizové COVID situaci. Umožní Vám vytvářet online setkání formou audio a video konference. Přitom nemusíte instalovat žádný software navíc. Zcela si vystačíte pouze s webovým prohlížečem.

Účastník konference musí znát pouze název internetové domény. Do místnosti pak vstupuje pouze zadáním svého loginu.

BigBlueButton umožňuje propojit všechny účastníky formou audio a video sezení mezi sebou. Rozlišuje také role přednášející – žák.

Online prezentace snadno a rychle

Přednášející může nahrát svoji prezentaci ve formátu PDF, kterou potom uvidí všichni v místnosti. K této prezentaci podává výklad a může do ní kreslit formou virtuální tabule.

Sdílení plochy nebo okna třetí aplikace

BigBlueButton jde ve svém konceptu ještě dál a umožňuje pohodlně sdílet Vaši pracovní plochu, tedy desktop Vašeho počítače, případně okno Vámi vybrané aplikace. Jistě tuto funkci uplatníte pokud chcete přednášenou látku demonstrovat.

BigBlueButton na mobilu není žádný problém

K tomu abyste mohli být součástí webináře Vám zcela stačí mobilní telefon. Nepřipravíte se tím ani o audio či video přenos, ani o sdílenou tabuli. Všechny funkce tohoto software fungují spolehlivě i na mobilu.

Řešení pro firemní remote spolupráci

BigBlueButton ocení nejen pořadatelé workshopů, ale také firmy pro pořádání teamových porad svých zaměstnanců. BigBlueButton obsah Vašeho setkání nesdílí a nikam neodesílá. Pokud nepovolíte nahrávání Vašeho setkání v prohlížeči, pak se nic neukládá ani v prostředí serveru.

Připravíme Vám vaši vlastní instalaci na 4smart.cz

Jsme připraveni vytvořit pro Vás vaši vlastní instalaci BigBlueButton. Díky ready-made řešení, které máme již připraveno je to pro nás otázkou max 60 minut práce, kterou navíc neplatíte! Příprava prostředí je zcela zdarma, stejně jako technická podpora k této službě po dobu kdy ji budete používat.

Cena služby je odvislá od nároků, které tato služba klade k tomu, aby ji šlo technicky a kvalitně provozovat. Tuto službu Vám nabízíme za orientačních 950 Kč / měsíc. Cena se může lišit v závislosti na počtu účastníků v posluchárně a individuální formě spolupráce. Možnost představit naše služby Vašim zákazníkům formou reklamy, nebo úvodního slova velmi uvítáme. Vaše instalace může běžet na subdoméně 4smart.cz nebo na vaší vlastní doméně. Využijete-li možnosti subdomény 4smart.cz, je pro nás příprava řešení rychlejší a již během 15 minut můžete službu používat.

Neváhejte nás kontaktovat na email, případně telefonicky. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme pro Vás vlastní online konferenční prostředí třeba ještě dnes!