IT služby, správa serverů a sítí

Vývoj software a embeded systémů

Léta praxe a ověřených zkušeností

Technik na telefonu 910 111 426, poptávejte nezávazně

board

Poznejte výhody IT outsourcingu

Náš technik k vašim službám

Rychlé vyřešení Vašich IT záležitostí za ceny, které jsou oproti nákladům na vlastního zaměstnance zanedbatelné. Najít konkrétního specialistu, který je schopen vyřešit rychle a efektivně daný problém, začíná být stále obtížnější a také stále víc dražší. Svět IT se stále prohlubuje a rozšiřuje o další oblasti.

Správa serverů a sítí

10 let zkušeností díky vlastním službám

server

Osobní inspekce fyzických serverů v datových centrech

Provádíme osobní inspekce, diagnostiku, upgrade hardware, servis a výměnu hardware, update software fyzických serverů.

Vzdálená správa fyzických a virtuálních serverů

Pravidelné aktualizace, update řešení, úpravy a diagnostiku řešíme nejčastěji formou vzdálené správy. Toto řešení umožňuje rychle a operativně provádět potřebné změny.

Virtualizace a kontejnerizace

Pracujeme s technologiemi, které nám umožňují provozovat vlastní virtuální servery nebo kontejnery. Díky tomu máme znalosti a zkušenosti s jejichž pomocí dokážeme připravit prostředí fyzického serveru k provozu virtuálních serverů a to včetně odpovídajícího síťového prostředí.

Příprava prostředí virtuálních serverů nebo kontejnerů

Většina online služeb, jako jsou weby, poštovní služby, databáze, ústředny a dalším dnes běží v prostředí virtuálních serverů. Tyto služby pro svůj provoz vyžadují specificky nastavené prostředí a potřebný software na kterém závisí. Nastavení se často týká nejen těchto služeb ale i služeb souvisejících, jako například DNS.

Fyzické a virtuální síťování, bezpečnost

Správně fungující síť v serverovém prostředí se promítá do bezpečnosti a výkonnosti. Provádíme diagnostiku, správu a nastavení síťového prostředí serveru, hardwarových i softwarových komponent, síťové filtry a firewally. Spravujeme virtuální privátní sítě. Ověřujeme shodu mezi současným a očekávaným chováním síťových prvků nebo protokolů souvisejících s problémovými aktualizacemi.

Kdo také využívá naše služby?

Poskytujeme IT outsourcing

Managed služby

Konzultační služby

Výjezd technika

Technické záležitosti, které nelze řešit na dálku jsme připraveni řešit u Vás.

Vývoj embeded systémů

Embeded a IoT s Raspberry PI

Pracujeme na projektech, jejichž součástí je jednodeskový počítač Raspberry PI. Jedná se o ostrovní / embeded / IoT řešení, která obyvkle spolupracují se serverem, provádí monitoring, zpracování dat, mohou mít senzorickou roli vyššího systému. Tyto projekty jsou náročné na spolehlivost a vzdálenou správu. Kvalita a zkušenosti jsou kritickým předpokladem pro dlouhotrvající a bezproblémový provoz podobných projektů.

Embeded a IoT s Arduino

Vývoj nízkoúrovňových systémů je další naše parketa. Vytváříme systémy, jejichž úkolem je například povelové ovládání krokových motorů, sběr a předzpracování dat, reporting dat do vyššího prvku systému, signalizace, senzorika. Platforma Arduino je dnes dostupná v provedení vhodném pro průmyslové systémy, kde je kladen důraz na spolehlivost prvku.

Vývoj software pro frontend / backend

Vyvíjíme vlastní, partnerské a cizí projekty, jejichž součástí jsou nástroje a technologie: Linux, Python, C, PHP, MySQL, MariaDB, CouchDB, JavaScript, jQuery, AdminLTE, CSS, HTML, WordPress, Asterisk, Bash, XML, JSON, REST API a další. Jedná se o projekty z oblasti e-shopů, online služeb, automatizace, cloudu, virtuálních serverů , informačních systémů a hardware.

Ceny nabízených IT služeb

Ručíme za kvalitu, neseme odpovědnost za výsledky své práce

SlužbaCena bez DPH
Základní hodinová sazba práce IT technika mimo projekty hostované na 4smart.cz750 Kč / hodinu
Práce technické podpory na zákaznických projektech hostovaných na 4smart.cz750 Kč / hodinu
Technik na telefonu750 Kč / hodinu
Odborné konzultace, audity, případové studie, projektování nebo školení1 150 Kč / hodinu
Práce technika na fyzických serverech zákazníka (diagnostika, hardware, software, virtualizace, konfigurace)1 350 Kč / hodinu
Opravy běžných počítačů, diagnostika, servis HW a SW750 Kč / hodinu
Cestovní náklady od okamžiku výjezdu technika750 Kč / hodinu
Vývoj software - základní sazba850 Kč / hodinu
Urgentní řešení do 6 hodin (zvláštní případy)200% z ceny
Urgentní řešení do 12 hodin (zvláštní případy)100% z ceny
Práce mimo pracovní dobu 08:00 - 16:00, o víkendech a ve dny státního volna100% z ceny

Pozn.: Uvedené ceny jsou konečné, nejsmě plátci DPH.

Přihlaste se k odběru novinek z našeho webu

Novinky týkající se našich služeb a informací z blogu

Pozn. Vámi zadané údaje do výše uvedeného formuláře slouží pouze pro potřebu vzájemné komunikace s Vámi, výhradně ve věci zasílání novinek z našeho webu. Zadaná data neposkytujeme třetím stranám a nepoužíváme je k jiným účelům. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru novinek“ s tímto vyjadřujete svůj souhlas.

Aktuality a blog

Kontaktujte nás