Poskytování služeb virtuálních serverů

Od roku 2017 provozujeme virtuální servery old.4smart.cz – projekt, který nyní již zastarává. Tuto službu jsme pomáhali zakládat již v roce 2010 ve spolupráci s obchodním partnerem miniTEL s.r.o. V roce 2018 jsme na trh přivedli zcela novou službu virtuálních serverů cloud.4smart.cz postavenou na plné virtualizaci.Tento nový projekt se nám osvědčil a stal se základnou našeho současného podnikání.

Poskytování IT služeb firmám

Poskytujeme IT služby firmám v ČR a EU. Naše služby zahrnují provozování IT podnikové infrastruktury firmám, provoz online služeb, správu sítí, správu serverů, vývoj software, poradenství, online vzdálený support, případně support technika v místě zákazníka. Naší specialitou je Linux a správa serverů od bare metal po aplikační vrstvu. Pracujeme také na vývoji projektů s přesahem do elektroniky a mechaniky. Jedná se o zařízení pro ovládání pohonů, zpracování dat, měření a senzoriku.

Elektromontážní služby

Naše firma je na základě oprávnění Technické Inspekce České republiky oprávněna k podnikání v oblasti elektromontážních prací a souvisejících činností do 1000 V v prostorách bez nebezpečí výbuchu formou dodavatelské činnosti podle par. 8 vyhlášky 50/1978. Elektro montážní služby poskytujeme pro lokality Vyškov, Prostějov, Brno a Kroměříž. Poskytujeme tyto činnosti:

Školení a webináře

Našim obchodním partnerům poskytujeme vlastní platformu virtuálních přednáškových místnosti workshops.4smart.cz k pořádání jejich školení a kurzů. Dále občasně pořádáme vlastní on-line školení a kurzy, nejčastěji zaměřené na oblast Linuxu a IT.

Kontakt

Synesta s.r.o

Podivice 33

683 21, Pustiměř

IČ: 05521491

tel.: 910 111 426

Kontaktujte nás

Blogujeme

udrzba

Restart serverů cloud.4smart.cz 27.1.2024

27.1.2024 v dopoledních hodinách provedeme plánovaný servis našich technologií. Bude provedena aktualizace prostředí operačního systému fyzických serverů cloud.4smart.cz, navýšení kapacity úložišť přidáním dalších disků a

Read More »

Upgrade technologií cloud.4smart.cz

Vážení zákazníci, dokončili jsme upgrade technologií, tj. obměnu hardware našeho projektu virtuálních serverů cloud.4smart.cz. Provedli jsme trvalý odnos starých fyzických serverů z datového centra, které

Read More »

Přihlaste se k odběru novinek z našeho webu

Novinky týkající se našich služeb a informací z blogu

Pozn. Vámi zadané údaje do výše uvedeného formuláře slouží pouze pro potřebu vzájemné komunikace s Vámi, výhradně ve věci zasílání novinek z našeho webu. Zadaná data neposkytujeme třetím stranám a nepoužíváme je k jiným účelům. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru novinek“ s tímto vyjadřujete svůj souhlas.