Poskytování služeb virtuálních serverů

Od roku 2017 provozujeme virtuální servery old.4smart.cz – projekt, který nyní již zastarává. Tuto službu jsme pomáhali zakládat již v roce 2010 ve spolupráci s obchodním partnerem miniTEL s.r.o. V roce 2018 jsme na trh přivedli zcela novou službu virtuálních serverů cloud.4smart.cz postavenou na plné virtualizaci.Tento nový projekt se nám osvědčil a stal se základnou našeho současného podnikání.

Poskytování IT služeb firmám

Poskytujeme IT služby firmám v ČR a EU. Naše služby zahrnují provozování IT podnikové infrastruktury firmám, provoz online služeb, správu sítí, správu serverů, vývoj software, poradenství, online vzdálený support, případně support technika v místě zákazníka. Naší specialitou je Linux a správa serverů od bare metal po aplikační vrstvu. Pracujeme také na vývoji projektů s přesahem do elektroniky a mechaniky. Jedná se o zařízení pro ovládání pohonů, zpracování dat, měření a senzoriku.

Elektromontážní služby

Naše firma je na základě oprávnění Technické Inspekce České republiky oprávněna k podnikání v oblasti elektromontážních prací a souvisejících činností do 1000 V v prostorách bez nebezpečí výbuchu formou dodavatelské činnosti podle par. 8 vyhlášky 50/1978. Elektro montážní služby poskytujeme pro lokality Vyškov, Prostějov, Brno a Kroměříž. Poskytujeme tyto činnosti:

Školení a webináře

Našim obchodním partnerům poskytujeme vlastní platformu virtuálních přednáškových místnosti workshops.4smart.cz k pořádání jejich školení a kurzů. Dále občasně pořádáme vlastní on-line školení a kurzy, nejčastěji zaměřené na oblast Linuxu a IT.

Kontakt

IT-TechCZ s.r.o

Podivice 33

683 21, Pustiměř

IČ: 05521491

tel.: 910 111 426

Kontaktujte nás

Blogujeme

Debian 11 Bullseye VPS ISO

Do nabídky instalačních zdrojů na https://cloud.4smart.cz jsme právě zařadili poslední stabilní verzi Linuxové distribuce Debian 11, která oficiálně vyšla 14.8.2021. K instalaci na cloud.4smart.cz je

Read More »

Rozšíření služby virtuálních serverů

Rozšíření služby virtuálních serverů V uplynulých měsících a týdnech jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po našich službách virtuálních serverů. Abychom dostáli svým závazkům a zaručili i

Read More »

Přihlaste se k odběru novinek z našeho webu

Novinky týkající se našich služeb a informací z blogu

Pozn. Vámi zadané údaje do výše uvedeného formuláře slouží pouze pro potřebu vzájemné komunikace s Vámi, výhradně ve věci zasílání novinek z našeho webu. Zadaná data neposkytujeme třetím stranám a nepoužíváme je k jiným účelům. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru novinek“ s tímto vyjadřujete svůj souhlas.