On-line fakturace VášDoklad.cz

Od 0 Kč za měsíc

Fakturace s podporou EET a API

VášDoklad

On-line fakturace pro člověka i e-shop

S logem a reklamou na faktuře děláte marketing

On-line fakturace VášDoklad.cz je webová služba pro rychlou a snadnou fakturaci s moderními funkcemi, která umožňuje vystavit různé typy dokladů, podporuje elektronickou evidenci tržeb, API rozhraní pro e-shopy, adresáře kontaktů a dovoluje na dokladech uvádět Vaše logo a reklamu. Díky vlastnímu logu a reklamně na každém vystaveném dokladu děláte svému podnikání marketing.

Navrženo pro rychlé a snadné použití

Fakturujte on-line, snadno a rachle. Nemusíte se zabývat vzorem dokladu a povinnými položkami. Náš systém vyřeší vše za Vás.

V případě dotazů, nejasností, nebo požadavků týkajících se pomoci s nastavením služby nás neváhejte kontaktovat

Pro tarif Premium poskytujeme navíc také telefonickou podporu na telefonním čísle 910 111 426.

Zajistíme integraci do Vašeho e-shopu

VášDoklad.cz je služba kterou může používat člověk nebo i stroj jako je e-shop. Potřebujete zabudovat službu VášDoklad.cz do svého e-shopu nebo jiné on-line služby? Naši programátoři se o to rádi postarají.

Zapracování funkcionality VášDoklad.cz do Vašeho systému je zpoplatněný úkon, jehož cena je jednorázových 3 500Kč.

Množství volitelných funkcí

Fakturujte i bez registrace, zcela zdarma

Neomezené množství vystavitelných dokladů

Na rozdíl od konkurence neomezujeme množství dokladů, které můžete vystavit a to i pro variantu zdarma bez registrace.

Náhled před vystavením dokladu

Než vystavíte doklad, můžete si vygenerovat náhled toho, jak bude doklad vypadat. Díky tomu zkontrolujete všechny položky a odhalíte možné překlepy nebo jiné chyby v klíčových částech.

Plátce i neplátce DPH je plně podporován

Vystavte fakturu pro neplátce nebo daňový doklad pro plátce, jak potřebujete. Neomezeně i pro variantu bez registarce a zdarma.

On-line fakturace v režimu reverse-charge

Fakturujete s přenesenou daňovou povinností? Tuto funkci VášDoklad.cz plně podporuje i pro variantu bez registrace a zdarma.

Různé typy dokladů, nejen faktury a daňové doklady

Potřebujete vystavit zálohový doklad, dobropis, nebo něco jiného. Díky funkci vlastní titul dokladu můžete definovat vlastní název dokladu.

Cizí měna na vystaveném dokladu

Tato funkce včetně přepočtu do CZK je plně dostupná i pro variantu zdarma a bez registrace.

Vlastní grafické logo na vystaveném dokladu

Máte grafické logo vaší firmy? Tak proč jej neumístit na každý vystavený doklad. Děláte si tím reklamu a váš doklad lépe vynikne.

Vlastní reklama na vystaveném dokladu

Je doklad, který vystavujete, spojen s e-shopem nebo jinou službou pro kterou máte grafický banner? Jeho umístěním na vystaveném dokladu děláte svému podnikání marketing. Spolu s logem váš doklad lépe vynikne.

Elektronický podpis PDF s dokladem

Elektronickým podpisem nepopiratelně potvrzujete, že vystavitelem dokladu jste Vy. Pokud máte kvalifikovaný certifikát, můžete svoje doklady začít podepisovat.

API rozhraní pro vaše on-line služby a e-shopy

Potřebujete hotový fakturační systém pro svůj e-shop nebo jinou službu takový, který je jednoduchý na implementaci? Naše API je jednoduché, přehledně zdokumentované a se zabudováním a jeho nasazením ve vašem sytému jsme připraveni Vám pomoct.

On-line fakturace a elektronická evidence tržeb

Vše je připraveno, VášDoklad.cz umí tržby spolehlivě evidovat. Pokud má správce daně momentální výpadek, umíme tržby zaevidovat dodatečně v zákonné lhůtě. Všechny zákonem dané náležitosti jako je FIK, BKP, PKP pak najdete na každém vystaveném dokladu.

QR kód, QR platba - rychlý způsob platby pro vašeho zákazníka

Nenuťte svého zákazníka u plateb příkazem opisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje u kterých může snadno udělat chybu. Dnes je moderním a rychlým způsobem platba smart phonem naskenováním čárového kódu v aplikaci internetového bankovnictví. Tímto způsobem nemůže při platbě dojít k omylu. Tuto funkci poskytujeme také pro variantu zdarma a bez registrace.

Více položkový doklad o několika stranách A4 podporujeme

Chystáte se vystavit doklad u kterého víte, že může být i na více jak jednu stranu A4? On-line fakturace VášDoklad.cz podporuje více stranové doklady. Počet stran A4 neomezujeme.

Automatické odesílání dokladů na email zákazníka i vystavitele

Pokud při fakturaci dobrovolně uvedete u svého odběratele zboží nebo služeb jeho email, zašleme mu vystavený doklad na jeho email. Stejně tak zašleme vystavený doklad Vám na Vaši registrační emailovou adresu. Vystavený doklad si navíc můžete stáhnout s webové aplikace VášDoklad.cz.

Adresář dodavatelů vlastníte-li jednu i více vašich firem

Nebudeme Vás nutit stále dokola uvádět informace o Vaší firmě v roli dodavatele fakturovaných služeb nebo zboží. Uložte si informace o své firmě nebo firmách do adresáře dodavatelů.

Rozlišení pokladen pro každou vaši kasu nebo pobočku

Provozujete více pokladen a potřebujete je vzhledem k elektronické evidenci tržeb odlišovat? VášDoklad.cz tuto funkci zcela podporuje. Navíc lze pro každou kasu definovat vlastní grafické logo, reklamu a podpisový certifikát.

Adresář odběratelů, seznam kontaktů kterým často fakturujete

Neopakujte se, cesta k rychlému vystavení dokladu vede přes dvě kliknutí. Pokud fakturujete stále stejným zákazníkům, uložte si fakturační informace o nich do adresáře. Příště stačí jen kliknout a nemusíte zdlouhavě znovu vyplňovat IČ, DIČ a další položky častého odběratele.

Jste konzervativní?

Nutit pracovat s adresáři Vás nebudeme. Stále máte možnost definovat všechny položky dokladu ručně a spoléhat se sám na sebe.

Tarify a ceny služby VášDoklad.cz

Uvedené ceny jsou paušální, počet vystavených dokladů neovlivňuje cenu

Zdarma

Základ

Plus

Premium

Cena / měsíc

0 Kč
120 Kč
240 Kč
360 Kč
množství dokladů
neomezenéneomezenéneomezenéneomezené
doklad pro neplátce DPH
doklad pro plátce DPH
reverse-charge
cizí měna
vlastní logo
vlastní reklama
elektronický podpis
API omezení
5 dotazů/min.neomezenéneomezenéneomezené
EET
QR platba
vlastní titul dokladu
zálohování
položek na dokladu
2neomezenéneomezenéneomezené
více stran dokladu
neomezenéneomezenéneomezené
odeslání emailem
adresář dodavatelů
12100
adresář odběratelů
515500
počet pokladen/dodavatele
01430
práce bez adresářů

Přihlaste se k odběru novinek z našeho webu

Novinky týkající se našich služeb a informací z blogu

Pozn. Vámi zadané údaje do výše uvedeného formuláře slouží pouze pro potřebu vzájemné komunikace s Vámi, výhradně ve věci zasílání novinek z našeho webu. Zadaná data neposkytujeme třetím stranám a nepoužíváme je k jiným účelům. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru novinek“ s tímto vyjadřujete svůj souhlas.

Aktuality a blog

Kontaktujte nás