VášDoklad.cz - služba pro online fakturaci

S VášDoklad.cz vystavíte účetní doklad snadno a rychle

Aplikace VášDoklad.cz je služba pro OSVČ a firmy, která umožňuje snadno a rychle vystavit zjednodušený doklad, fakturu pro neplátce DPH, daňový doklad či jiný typ dokladu. Služba VášDoklad.cz poskytuje také API rozhraní pro e-shopy a automatizované vystavování dokladů.

VášDoklad.cz bez registrace a zdarma

VášDoklad.cz můžete vyzkoušet a po neomezenou dobu používat bez nutnosti registrace, zcela zdarma. S registrací zpřístupníte další funkce, podle Vámi vybraného tarifu. Naši službu jsme se snažili od počátku koncipovat co nejjednodušším způsobem.

Nemusíte se bát složitostí a pokud v něčem nemáte jasno, kontaktujte nás!

Služba pro firmy a OSVČ

VášDoklad.cz usnadňuje živnostníkům a firmám nasazení elektronické evidence tržeb. S VášDoklad.cz nemusíte nakupovat žádnou pokladnu, žádný terminál. Vystačíte si s webovým prohlížečem na mobilu nebo na počítači. VášDoklad.cz vás nezahltí složitostmi, poskytuje jednoduše a přesně to, co opravdu potřebujete.

Služba pro e-shopy

Díky aplikačnímu programovému rozhraní lze službu VášDoklad.cz spojit s Vašim e-shopem a vystavovat účetní doklady automatizovaně. O implementaci služby do Vašeho e-shopu se rádi postaráme za Vás.

Online služba pro EET

Aplikace VášDoklad.cz poskytuje všechny funkce pro elektronickou evidenci tržeb. Stačí nahrát svůj certifikát a můžete okamžitě začít evidovat svoje tržby. Se službou VášDoklad.cz to jde i bez kasy.

Více firem / provozoven / pokladen?

Vše je připraveno. Můžete mít firem, provozoven a pokladen kolik jen chcete. Díky adresáři dodavatelů a adresáři pokladen je naše služba snadno a přehledně rozlišuje. Zkrátka stačí vybrat z adresáře.

Vaše logo a reklama na účetním dokladu

Vystavujte svoje doklady s vlastním logem a reklamou. Stačí nahrát grafiku a vše je okamžitě připraveno.Vlastní logo a reklama udělá VášDoklad.cz mnohem zajímavější a osobitější.

Váš adresář odběratelů

Nemusíte si pamatovat fakturační informace o Vašich pravidelných odběratelích zboží a služeb. VášDoklad.cz to díky adresáři odběratelů udělá za Vás. Stačí pouze vybrat odběratele z adresáře.

Přehled poskytovaných funkcí službou VášDoklad.cz

Zdarma

Základ

Plus

Premium

Cena / měsíc

0 Kč
120 Kč
240 Kč
360 Kč
množství dokladů
neomezenéneomezenéneomezenéneomezené
doklad pro neplátce DPH
doklad pro plátce DPH
reverse-charge
cizí měna
vlastní logo
vlastní reklama
elektronický podpis
API omezení
5 dotazů/min.neomezenéneomezenéneomezené
EET
QR platba
vlastní titul dokladu
zálohování
položek na dokladu
2neomezenéneomezenéneomezené
více stran dokladu
neomezenéneomezenéneomezené
odeslání emailem
adresář dodavatelů
12100
adresář odběratelů
515500
počet pokladen/dodavatele
01430
práce bez adresářů

Technická podpora

Technická podpora zákazníkům VášDoklad.cz

V případě dotazů, nejasností, nebo požadavků týkajících se pomoci s nastavením služby nás neváhejte kontaktovat emailem podpora@4smart.cz

Pro tarif Premium poskytujeme navíc také telefonickou podporu na telefonním čísle 910 111 426.

Integrace VášDoklad.cz do Vašeho e-shopu

Potřebujete zabudovat službu VášDoklad.cz do svého e-shopu nebo jiné online služby? Naši programátoři se o to rádi postarají.

Zapracování funkcionality VášDoklad.cz do Vašeho systému (e-shopu) Vás bude stát 3 500Kč.

Blogujeme

PDF v Linuxu

Nástroje pro práci s PDF v Linuxu

Soubory PDF jsou dnes asi nejrozšířenějším formátem, resp. kontejnerem pro uchovávání dokumentů. PDF může obsahovat jak rastrová, tak vektorová data. Díky GNU Linuxu, faktu že

Read More »