Virtuální servery 4smart.cz

Vážení zákazníci, jistě jste si všimli této významné změny. Nemusíte se obávat, stránky původní služby virtuálních serverů 4smart.cz jsme pro Vás samozřejmě zachovali. Odkaz na ně najdete v pravém sloupci, nebo případně použijte toto URL:

https://old.4smart.cz

Původní webové stránky 4smart.cz již nevyhovovali soudobým trendům pro moderní web. Totéž platí i pro naši wikipedii. Rozhodli jsme se proto nasadit zbrusu nový web, který poskytne maximálně SEO-friendly prostředí a který nám umožní rychle, snadno a také s osobitým designem psát aktuality, návody a postupy z oblasti Linuxu a našich služeb. Tímto krokem udržíme povědomí nekonečné paměti internetu o našich službách, a zajistíme jejich vyhledatelnost.

Věříme, že Vás tato změna neodradila. Náš nový web budeme postupně dolaďovat. Následovat budou pouze drobné změny.

Nový způsob jak odebírat naše newslettery

Na našem novém webu nyní najdete v postranním sloupci malý formulář, který Vám umožní přihlásit se k odběru novinek. Newslettery budeme odesílat 1x týdně v pondělí od 09:00 ráno. Váš email s nikým nesdílíme a nikomu jej neposkytujeme. Z newsletteru se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit. Obsahem rozesílaný newsletterů jsou poslední příspěvky z našeho webu.