Vážení zákazníci a obchodní partněři, dovolte abych Vám poděkoval za spolupráci v uplynulém a nelehkém roce 2020. I přes všechny ty překážky, které se během roku objevily se nám podařilo nejen udržet, ale i rozvíjet a rozšířit naše služby.

Naši firmu v tomto roce nepostihla nutnost propuštění, ani negativních platových změn. Nezadlužili jsme se a ani jsme nevyužili žádnou pomoc od státu v souvislosti s covidem. Podařilo se nám navázat mnoho nových obchodních kontaktů a příležitostí na poli IT projektů a v tomto úsilí budeme během roku 2021 pokračovat. Na podzim 2020 jsme zahájili služby v oblasti elektromontážních prací, díky získanému oprávnění od TIČR. Rok 2020 byl bohatý na nové zkušenosti, znalosti a naučil nás být více flexibilní.

Během ledna a února 2021 budeme investovat do nákupu nových hardwarovýh technologií a našich služeb. Pořídíme několik zcela nových fyzických serverů a budeme provádět redesign našich služeb virtuálních serverů s cílem zvýšení efektivity a uživatelského komfortu. Dále uvažujeme o rozšíření našich služeb o lehkotonážní a levné virtuální servery, které budou obdobou služby old.4smart.cz a které doplní naši službu plně virtualizovaných VPS cloud.4smart.cz. V roce 2021 se budeme více věnovat webinářům a školením, které se ukazují být velmi perspektivní. Během roku 2021 dále plánujeme přejmenování naší obchodní společnosti. Věříme, že nový rok bude optimistický a bez hektických opatření a změn v důsledku covidu.

Děkujeme Vám za spolupráci v roce 2020. Do nového roku Vám přejeme především hodně zdraví, méně nečekaných zvratů a více úspěchů.

Bc. Jaroslav Marák, jednatel IT-TechCZ s.r.o.