BigBlueButton

Současná COV-19 krize nutí firmy a zaměstnance pracovat z domu. Tento problém se dotýká také studentů českých škol. Nabízíme proto způsob jak spolupráci a výuku dotčeným subjektům usnadnit. Tím jsou virtuální přednáškové místnosti, které s podzimem poskytujeme některým českým vysokým školám i firmám.

Sdílená tabule, prezentace v PDF, audio a video konference

Mezi základní poskytované vlastnosti workshops.4smart.cz patří oddělení rolí přednášející – student. Tyto entity spolupracují ve virtuální přednáškové místnosti vybavené virtuální tabulí s možností nahrát prezentaci v PDF a během přednášky do ní kreslit. Přednášející může používat svoji webkameru a studenti tak mohou vidět i slyšet svého lektora. Počet studentů přitom není omezen.

Videozáznam z přednášky

Naše řešení umožňuje také nahrávat celý průběh přednášky. Vzniklý záznam lze později zveřejnit studentům prostřednictvím odkazu.

Více souběžně běžících virtuálních poslucháren

Služba workshops.4smart.cz se neomezuje jen na jednu posluchárnu, kterou bychom na střídačku poskytovali různým subjektům. Vy sami si můžete spravovat předem dohodnutý počet vlastních virtuálních poslucháren, ve kterých můžete souběžně pořádat svoje kurzy. Tyto funkce podporuje naše administrační rozhraní, které Vám po dohodě zpřístupníme.

Omezení přístupu jen pro zvané studenty

Každá virtuální posluchárna má svoje jedinečné URL (webovou adresu). Teprve znalost této adresy umožňuje definovat potřebnou množinu pozvaných studentů. Jako bonus navíc lze každou virtuální místnost chránit také heslem. Bez znalosti jedinečného URL a hesla nelze do virtuální přednáškové místnosti vstoupit.

Funkce navíc – testování studentů, chatování,..

Soukromý a veřejný chat jsou standardní součástí služby, stejně tak také možnost testovat studenty na správnou odpověď stylem A/B/C/.. .Dále má přednášející k dispozici možnost předat slovo někomu dalšímu, který se tak stane novým přednášejícím.

Velký bratr Vás nevidí

My jakožto provozovatel žádným způsobem nezpracováváme to, co je předmětem Vaší komunikace ve virtuálních místnostech. Opačné chování je dnes dominantou velkých korporátů a předních sociálních sítí, které často zpracovávají například to o čem chatujete pro účely poskytování cílené reklamy, možná i k jiným účelům. S námi bude Vaše komunikacevždy privátní.

Máme pro Vás hotové řešení

A toto naše řešení je již využíváno našimi obchodními partnery. Najdete jej na workshops.4smart.cz. Máte-li zájem zdarma tuto naši službu vyzkoušet, kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Kontaktní údaje najdete na našem webu. Cenu poskytovaného řešení Vám rádi sdělíme v navazující komunikaci. Cena není odvislá od počtu účastníků ve virtuálních místnostech a nevztahuje se ani k sortimentu poskytovaných funkcí.