VášDoklad

VášDoklad.cz – fakturujte online snadno a rychle

VášDoklad.cz je služba pro snadné online vystavování dokladů s podporou elektronické evidence tržeb, elektronického podepisování dokladů, qr-plateb a mnoha dalších funkcí, navržená pro rychlé a intuitivní vystavení dokladu, například z PC nebo mobilu.

Pokud využijete registrace, je díky adresářům vystavení dokladu pouze otázkou zadání fakturovaných položek dokladu, čísla dokladu a variabilního symbolu.

Používejte zdarma a bez registrace

VášDokald.cz můžete používat zdarma a bez registrace. Nebudete však mít k dispozici všechny funkce. Pokud máte platnou registraci na cloud.4smart.cz, platí přihlašovací údaje také pro Vasdoklad.cz.

VášDoklad.cz

Náhrada za elektronickou kasu, EET

VášDoklad.cz je určen OSVČ a firmám a svojí existencí poskytuje možnost vyhnout se pořizování elektronické pokladny (EET). VášDoklad.cz můžete pohodlně používat pokud přijímáte hotovost, přijímáte platby kartou, nebo realizujete platby převodem.

Fakturace pro e-shopy a online služby.

VášDoklad.cz poskytuje API rozhraní a lze jej tak použít v e-shopech a jiných online systémech. Ve vystavovaných dokladech je možné uvádět vlastní logo a reklamu vystavitele.

Způsob zpoplatnění služby

Služba je založena na předplaceném kreditu. Kredit je společný pro účty služby cloud.4smart.cz a VášDoklad.cz, kam se přihlašujete stejným loginem. Používáním jedné služby nejste nuceni používat druhou službu. Základní cena služby VášDoklad.cz je 0Kč / měsíc, tedy zcela zdarma k vyzkoušení i trvalému používání s omezením funkcí. Přejdete-li na placený tarif, ztrhává se vám z uživatelského účtu poměrná částka každých 5 minut do doby dosažení nulového zůstatku. Vášdoklad.cz je služba bez závazků, pokud ji přestanete používat – nic nedlužíte!

Více informací o službě VášDoklad.cz najdete pod těmito odkazy