4smart.cz je na trhu od roku 2010

Virtuální servery 4smart.cz jsou na trhu od roku 2010. Za tu dobu jsme nastřádali stovky spokojených zákazníků. Kromě standardních zákaznických vztahů pěstujeme také partnerské projekty v oblasti telefonních ústředen a e-shopů. Tyto partnerské projekty sice nevlastníme, ale zajištění jejich bezproblémového provozu  a dostupnosti je pro nás velmi důležité a věnujeme jim maximální pozornost. Pro naše zákazníky připravujeme serverová prostředí na klíč a následně zajišťujeme jejich bezproblémový provoz. Moderní online služby mají velmi často individuální nároky na začleňované technologie, software nebo návštěvnost. Podle nich pak připravujeme zcela individuální serverová prostředí v kontextu virtuálních serverů.

Provozovatelem 4smart.cz je IT-TechCZ s.r.o.

Služby 4smart.cz provozuje ryze česká firma IT-TechCZ s.r.o. K provozu našich služeb využíváme česká datová centra.Díky tomu jsme decentralizovaní, zůstáváme efektivní a jsme nezávislí. Veškerá data našich zákazníků skladujeme výhradně v Česku.

Naše technolgogie

Naše hardwarové technologie využívají prvků sekundárního a zálohovaného napájení, ochrany před síťovými DoS a DDoS útoky a non-stop monitoring. Naše softwarové technologie jsou postaveny na open source software a na našem vlastním software, který pravidelně udržujeme a vylepšujeme.

Virtuální servery od roku 2010

V roce 2010 jsme zahájili provoz virtuálních serverů s technologií OpenVZ. V roce 2018 jsme zahájili vývoj nového backendu s virtualizačním prostředím KVM, který poskytuje vysokou síťovou flexibilitu a vlastní HTTP REST API  pro integraci do služeb třetích stran. Vývoj této nové platformy byl dokončen na jaře 2019. Původní služba virtuálních serverů s technologií OpenVZ plánovaně ukončila svůj životní cyklus v listopadu 2019 a nyní dobíhá. Naší přední službou je cloud.4smart.cz.

Nabídka služeb IT-TechCZ s.r.o.

Kromě provozování služeb 4smart.cz se společnost IT-TechCZ s.r.o. zabývá vývojem elektronických a elektrmechanických zařízení na bází Embeded a IoT. Tyto naše produkty mají uplatnění v průmyslovém sektoru a v sektoru commerce. Naše další reference jsou v oblasti vývoje informačních systémů a vývoje zákaznického software. Více informací najdete na webu https://it-techcz.com

Kontakt

IT-TechCZ s.r.o.

IČ: 055 21 491

Podivice 33,

683 21

tel:(+420) 910 111 426

kontakt@it-techcz.com

https://it-techcz.com

Blogujeme

PDF v Linuxu

Nástroje pro práci s PDF v Linuxu

Soubory PDF jsou dnes asi nejrozšířenějším formátem, resp. kontejnerem pro uchovávání dokumentů. PDF může obsahovat jak rastrová, tak vektorová data. Díky GNU Linuxu, faktu že

Read More »

Naše projekty